Hledání

Přihlášení prodejce

Úvod

Vítejte na stránkách společnosti Velsbike s.r.o.

Poslání:

"Jsme tu pro to, abychom naším zákazníkům přinášeli radost z pohybu a nových sportovních zážitků, umožňovali zábavu a přibližovali nové výzvy. Tím chceme přispívat k trvale kvalitnímu životnímu stylu..."


V roce 1994 vznikla firma Vels Sport, která se v roce 2004 změnila ve společnost Velsbike s.r.o.
Hlavní činností společnosti je velkoobchodní prodej jízdních kol Superior. Od podzimu roku 2010 se společnost Velsbike s.r.o. stala jediným distributorem těchto značek pro celou Českou republiku. Velsbike s.r.o. se dále zabývá distribucí cyklo brašen a nosičů značky Sportarsenal.

Dlouhodobá spolupráce s firmou Bike Fun International s.r.o. která je výrobcem jízdních kol Superior a STR zajišťuje dlouhodobou stabilitu a růst společnosti. Snažíme se vybudovat a zdokonalovat prodejní síť jízdních kol, které distribuujeme, aby měl konečný zákazník bezchybný a kvalitní servis při nákupu našich kol. Obchodní tým společnosti Velsbike s.r.o. je pravidelně školen tak, aby každý obchodní zástupce mohl svému zákazníkovi věnovat maximální individuální péči.

Co se děje nového u Superioru můžete sledovat na facebooku SUPERIOR BIKES

Jízdní kola Superior můžete zakoupit v široké síti prodejců po celé České republice. Prodejní síť se stále zvětšuje a pravidelně aktualizuje. Pro vyhledání Vašeho nejbližšího prodejce klikněte ZDE

Karásek 2245/1f
Brno-Řečkovice 621 00
IČO: 269 214 21
Tel.: 605 770 070
E-mail: info@velsbike.cz